benarce

benarce
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: San Antonio, Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% The Fifth Element (1997) - Rated 01 Mar 2012
80 62% Signs (2002) - Rated 01 Mar 2012
95 94% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 01 Mar 2012
90 84% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 01 Mar 2012
75 55% Ghostbusters II (1989) - Rated 01 Mar 2012
10 11% Wild Wild West (1999) - Rated 01 Mar 2012
10 11% Small Soldiers (1998) - Rated 01 Mar 2012
75 55% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 01 Mar 2012
70 47% The Road (2009) - Rated 01 Mar 2012
70 47% Transformers (2007) - Rated 01 Mar 2012