Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
benc1

Flick Fan - 57 Film Ratings

Member Since: Mar 10, 2019

more Recent Ratings
86 68% Prison Break: The Final Break (2009) - Mar 10, 2019
86 68% Prison Break (2005) - Mar 10, 2019
86 68% Catch Me If You Can (2002) - Mar 10, 2019
80 30% Suits (2011) - Mar 10, 2019
85 55% The Usual Suspects (1995) - Mar 10, 2019
84 45% Interstellar (2014) - Mar 10, 2019
86 68% Dunkirk (2017) - Mar 10, 2019
90 85% The Shawshank Redemption (1994) - Mar 10, 2019
0% The Room (2003) - Mar 10, 2019
76 17% Coming to America (1988) - Mar 10, 2019