Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
benefitzero

Flick Fan - 88 Film Ratings

Member Since: May 6, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out benefitzero's...
90 66% We Are the Best! (2014) - May 07, 2018
88 53% Boy A (2008) - May 07, 2018
95 83% Unforgiven (1992) - May 07, 2018
95 83% Stand by Me (1986) - May 07, 2018
84 28% Call Me by Your Name (2017) - May 07, 2018
86 44% Rush (2013) - May 07, 2018
82 26% X-Men: Days of Future Past (2014) - May 07, 2018
80 23% Fantastic Mr. Fox (2009) - May 07, 2018
85 35% Antz (1998) - May 07, 2018
95 83% Mean Girls (2004) - May 07, 2018