benfeedsfour

benfeedsfour
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 82% District 9 (2009) - Rated 13 Feb 2012
77 38% Blade II (2002) - Rated 13 Feb 2012
57 8% Mission: Impossible III (2006) - Rated 13 Feb 2012
82 61% The Addams Family (1991) - Rated 13 Feb 2012
78 43% X-Men (2000) - Rated 13 Feb 2012
85 72% High Fidelity (2000) - Rated 13 Feb 2012
78 43% Aliens (1986) - Rated 13 Feb 2012
55 6% Spawn (1997) - Rated 13 Feb 2012
93 93% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 13 Feb 2012
85 72% The Fly (1986) - Rated 13 Feb 2012