bengal7

bengal7
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2014
Location: Illinois, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 66% Fargo (1996) - Rated 20 Sep 2017
70 12% Zombieland (2009) - Rated 24 Feb 2014
98 92% Ghostbusters (1984) - Rated 24 Feb 2014
95 79% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 23 Feb 2014
72 18% I, Robot (2004) - Rated 23 Feb 2014
60 5% Saw: The Final Chapter (2010) - Rated 23 Feb 2014
95 79% Beetlejuice (1988) - Rated 23 Feb 2014
95 79% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Feb 2014
55 4% Audition (1999) - Rated 23 Feb 2014
98 92% Dazed and Confused (1993) - Rated 23 Feb 2014