bengar

bengar
Movie Buff - 341 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 71% Sweet Smell of Success (1957) - Rated 05 Sep 2011
92 65% Withnail & I (1987) - Rated 05 Sep 2011
94 76% They Shoot Horses, Don't They? (1969) - Rated 05 Sep 2011
91 60% Ballast (2008) - Rated 08 Oct 2010
93 71% Sanjuro (1962) - Rated 11 Sep 2010
84 18% Magnolia (1999) - Rated 27 Jun 2010
84 18% El Topo (1970) - Rated 24 Jun 2010
83 13% The Holy Mountain (1973) - Rated 24 Jun 2010
84 18% Patton (1970) - Rated 23 Jun 2010
87 43% The Old Lady and the Pigeons (1998) - Rated 22 Jun 2010