Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bera hamdi

Flick Fan - 57 Film Ratings

Member Since: Jun 29, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out bera hamdi's...
70 37% It Must Be Heaven (2019) - Apr 20, 2021
70 37% Jojo Rabbit (2019) - Apr 20, 2021
70 37% Paterson (2016) - Apr 20, 2021
78 71% The Words (2012) - Mar 24, 2021
67 20% I Care a Lot (2021) - Mar 22, 2021
60 15% The Hundred-Foot Journey (2014) - Feb 28, 2021
72 54% Maudie (2016) - Feb 17, 2021
82 81% Soul (2020) - Feb 06, 2021
59 12% The Gentlemen (2020) - Jan 25, 2021
67 20% 4 latas (2019) - Dec 31, 2020