beratology

beratology
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Ford v Ferrari (2019) - Rated 06 Jan 2020
70 30% Judy (2019) - Rated 06 Jan 2020
50 7% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 02 Jan 2020
40 2% The Laundromat (2019) - Rated 02 Jan 2020
60 15% Hustlers (2019) - Rated 02 Jan 2020
60 15% Ad Astra (2019) - Rated 02 Jan 2020
70 30% Joker (2019) - Rated 02 Jan 2020
90 80% Pain and Glory (2019) - Rated 02 Jan 2020
80 57% Us (2019) - Rated 02 Jan 2020
80 57% Rocketman (2019) - Rated 02 Jan 2020