BerilAyan

berilayan
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 49% Facing Windows (2003) - Rated 22 Oct 2013
70 33% London Boulevard (2010) - Rated 17 Oct 2013
70 33% The Last Station (2009) - Rated 17 Oct 2013
90 89% The Hunt (2012) - Rated 17 Oct 2013
65 18% Kaybedenler Kulübü (2011) - Rated 17 Oct 2013
50 2% Jumanji (1995) - Rated 17 Oct 2013
55 4% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 17 Oct 2013
60 9% Incir Reçeli (2011) - Rated 17 Oct 2013
60 9% Issiz adam (2008) - Rated 17 Oct 2013
90 89% Ballad of a Soldier (1959) - Rated 17 Oct 2013