berkanduzgun

berkanduzgun
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 86% Sinav (2006) - Rated 07 Nov 2012
66 33% Underworld (2003) - Rated 07 Nov 2012
86 86% Troy (2004) - Rated 07 Nov 2012
83 75% 28 Days Later (2002) - Rated 07 Nov 2012
50 19% Cumhuriyet (1998) - Rated 07 Nov 2012
73 43% Con Air (1997) - Rated 07 Nov 2012
88 91% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 07 Nov 2012
82 71% The Hangover (2009) - Rated 07 Nov 2012
72 40% Hidalgo (2004) - Rated 07 Nov 2012
71 37% Home Alone (1990) - Rated 07 Nov 2012