Berkay.
Recent Ratings
Check out Berkay.'s...
85 95% | Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 14 Apr 2014 |
70 56% | Equilibrium (2002) - Rated 14 Apr 2014 |
75 74% | Non-Stop (2014) - Rated 29 Mar 2014 |
65 37% | Thor: The Dark World (2013) - Rated 27 Mar 2014 |
60 22% | Open Grave (2013) - Rated 26 Mar 2014 |
65 37% | Kader (2006) - Rated 25 Mar 2014 |
80 87% | Masumiyet (1997) - Rated 25 Mar 2014 |
55 14% | The Seasoning House (2012) - Rated 23 Mar 2014 |
75 74% | Tangerines (2013) - Rated 20 Mar 2014 |
80 87% | A Separation (2011) - Rated 15 Mar 2014 |