Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
berkayugur

Movie Buff - 108 Film Ratings

Member Since: Dec 11, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
72 50% The Great Gatsby (2013) - Mar 15, 2020
60 28% Win It All (2017) - Mar 15, 2020
70 43% Catch Me If You Can (2002) - Mar 15, 2020
85 87% 12 Monkeys (1995) - Mar 15, 2020
65 34% The Coldest Game (2019) - Mar 15, 2020
35 12% Deep Impact (1998) - Mar 15, 2020
90 93% 2001: A Space Odyssey (1968) - Mar 15, 2020
70 43% The Discovery (2017) - Mar 15, 2020
75 60% Sully (2016) - Mar 15, 2020
80 77% Cast Away (2000) - Mar 15, 2020