Berke

berke
Movie Buff - 354 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 47% Home Alone (1990) - Rated 31 Jul 2020
100 99% Code Geass (2006) - Rated 31 Jul 2020
70 70% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 31 Jul 2020
30 5% Sucker Punch (2011) - Rated 31 Jul 2020
50 26% Cinayet Süsü (2019) - Rated 31 Jul 2020
70 70% Love, Death & Robots (2019) - Rated 31 Jul 2020
60 47% Extreme Job (2019) - Rated 31 Jul 2020
80 87% Tate no Yuusha no Nariagari (2019) - Rated 31 Jul 2020
60 47% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 31 Jul 2020
80 87% Dororo (2019) - Rated 31 Jul 2020