berker

berker
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% The Big Short (2015) - Rated 27 Mar 2020
72 12% Quantum of Solace (2008) - Rated 27 Mar 2020
79 40% Call Me by Your Name (2017) - Rated 24 Mar 2020
75 19% Bombshell (2019) - Rated 24 Mar 2020
82 74% Alien: Covenant (2017) - Rated 18 Mar 2020
75 19% The Elephant Man (1980) - Rated 18 Mar 2020
88 94% The Pianist (2002) - Rated 18 Mar 2020
89 97% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Mar 2020
77 28% Ghost Ship (2002) - Rated 18 Mar 2020
87 92% Gladiator (2000) - Rated 18 Mar 2020