berkgun

berkgun
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 48% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 09 Dec 2016
70 20% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 09 Dec 2016
90 48% Snatch (2000) - Rated 09 Dec 2016
85 30% Gone Girl (2014) - Rated 09 Dec 2016
95 63% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 09 Dec 2016
90 48% Reservoir Dogs (1992) - Rated 09 Dec 2016
90 48% The Man from Earth (2007) - Rated 09 Dec 2016
100 83% Scarface (1983) - Rated 09 Dec 2016
90 48% Django Unchained (2012) - Rated 09 Dec 2016
100 83% The Seventh Seal (1957) - Rated 09 Dec 2016