berkhand

berkhand
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Dabbe: Cin çarpmasi (2013) - Rated 20 Dec 2014
50 4% Şeytan-ı Racim (2013) - Rated 20 Dec 2014
70 29% The Babadook (2014) - Rated 15 Dec 2014
80 50% Annabelle (2014) - Rated 15 Dec 2014
90 70% The Orphanage (2007) - Rated 15 Dec 2014
70 29% Horns (2014) - Rated 15 Dec 2014
60 12% Chernobyl Diaries (2012) - Rated 15 Dec 2014
90 70% Grave Encounters (2010) - Rated 15 Dec 2014
70 29% Grave Encounters 2 (2012) - Rated 15 Dec 2014
100 91% Insidious (2010) - Rated 15 Dec 2014