berko96

berko96
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2021
Location: İzmir, İzmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 67% Fury (2014) - Rated 27 Nov 2021
60 26% Dunkirk (2017) - Rated 27 Nov 2021
95 90% Parasite (2019) - Rated 27 Nov 2021
35 13% Don't Breathe 2 (2021) - Rated 27 Nov 2021
60 26% Şampiyon (2018) - Rated 27 Nov 2021
68 36% Errementari (2017) - Rated 27 Nov 2021
82 73% Cruella (2021) - Rated 27 Nov 2021
50 21% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 Nov 2021
100 98% Chernobyl (2019) - Rated 27 Nov 2021
75 61% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 27 Nov 2021