berksaral

berksaral
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 42% Before Sunset (2004) - Rated 11 Oct 2020
90 76% Despicable Me (2010) - Rated 11 Oct 2020
90 76% Persepolis (2007) - Rated 11 Oct 2020
80 22% Birdman (2014) - Rated 11 Oct 2020
88 54% The Martian (2015) - Rated 11 Oct 2020
54 2% Ted (2012) - Rated 11 Oct 2020
75 10% Rango (2011) - Rated 11 Oct 2020
84 34% Inception (2010) - Rated 11 Oct 2020
82 30% Yahsi bati (2010) - Rated 11 Oct 2020
92 90% The Shining (1980) - Rated 11 Oct 2020