Bernhardt3

bernhardt3
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 23 May 2022
Location: Tx, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% The 100 (2014) - Rated 23 May 2022
85 50% 11.22.63 (2016) - Rated 23 May 2022
85 50% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 23 May 2022
50 7% Cam (2018) - Rated 23 May 2022
20 2% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 23 May 2022
84 34% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 23 May 2022
90 78% The Boys (2019) - Rated 23 May 2022
76 18% The Hunger Games (2012) - Rated 23 May 2022
80 28% Bright (2017) - Rated 23 May 2022
85 50% Bird Box (2018) - Rated 23 May 2022