Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
berrin.tryk

Movie Buff - 151 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out berrin.tryk's...
47 2% Kelebekler (2018) - Feb 16, 2019
75 24% Daha (2017) - Feb 01, 2019
75 24% The Age of Adaline (2015) - Feb 01, 2019
65 10% The Vow (2012) - Feb 01, 2019
80 40% Black (2005) - Feb 01, 2019
76 29% P.K. (2014) - Feb 01, 2019
65 10% Manchester by the Sea (2016) - Feb 01, 2019
90 68% Limitless (2011) - Feb 01, 2019
75 24% Life of Pi (2012) - Feb 01, 2019
75 24% The Imitation Game (2014) - Feb 01, 2019