BertAnderson

bertanderson
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 17% Escape from L.A. (1996) - Rated 09 Jun 2021
40 17% Enter the Dragon (1973) - Rated 09 Jun 2021
65 55% Addams Family Values (1993) - Rated 09 Jun 2021
50 38% Beethoven (1992) - Rated 09 Jun 2021
80 88% Intouchables (2011) - Rated 09 Jun 2021
70 70% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 09 Jun 2021
70 70% Thor (2011) - Rated 09 Jun 2021
80 88% The Thing (1982) - Rated 09 Jun 2021
70 70% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 09 Jun 2021
40 17% Frost/Nixon (2008) - Rated 09 Jun 2021