berthewe

berthewe
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 44% Bruce Almighty (2003) - Rated 12 Sep 2015
75 65% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 12 Sep 2015
95 97% Titanic (1997) - Rated 12 Sep 2015
85 87% Air Force One (1997) - Rated 12 Sep 2015
65 44% Les Misérables (1998) - Rated 12 Sep 2015
30 11% Before Sunset (2004) - Rated 12 Sep 2015
70 56% Whiplash (2014) - Rated 12 Sep 2015
30 11% RoboCop (1987) - Rated 12 Sep 2015
80 75% Chicago (2002) - Rated 12 Sep 2015
55 34% The Break-Up (2006) - Rated 12 Sep 2015