berzoid

berzoid
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 70% Man Bites Dog (1992) - Rated 16 Oct 2015
90 91% The Fountain (2006) - Rated 16 Oct 2015
75 23% Clerks (1994) - Rated 16 Oct 2015
75 23% Serenity (2005) - Rated 16 Oct 2015
85 70% Drive (2011) - Rated 16 Oct 2015
75 23% They Live (1988) - Rated 16 Oct 2015
80 50% Dawn of the Dead (1978) - Rated 16 Oct 2015
90 91% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 16 Oct 2015
90 91% Office Space (1999) - Rated 16 Oct 2015
75 23% Kung Fury (2015) - Rated 16 Oct 2015