bestuardo

bestuardo
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 02 Dec 2019
70 45% Steve Jobs (2015) - Rated 02 Dec 2019
90 90% Trainspotting (1996) - Rated 02 Dec 2019
80 69% Sunshine (2007) - Rated 02 Dec 2019
80 69% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 02 Dec 2019
10 3% 127 Hours (2010) - Rated 02 Dec 2019
60 31% T2 Trainspotting (2017) - Rated 02 Dec 2019
95 96% 28 Days Later (2002) - Rated 02 Dec 2019
70 45% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 02 Dec 2019
70 45% The Goonies (1985) - Rated 02 Dec 2019