betatwo

betatwo
Film Freak - 672 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 79% Identity (2003) - Rated 20 Feb 2012
54 3% Cruel Intentions (1999) - Rated 20 Feb 2012
94 83% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 20 Feb 2012
88 40% Rescue Dawn (2006) - Rated 20 Feb 2012
95 89% The Descent (2005) - Rated 20 Feb 2012
89 49% Big Fish (2003) - Rated 20 Feb 2012
90 62% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 20 Feb 2012
90 62% Serenity (2005) - Rated 20 Feb 2012
92 75% Gamer (2009) - Rated 20 Feb 2012
89 49% Nacho Libre (2006) - Rated 20 Feb 2012