betimser

betimser
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Se7en (1995) - Rated 04 Jun 2015
90 89% The Usual Suspects (1995) - Rated 04 Jun 2015
90 89% The Life of David Gale (2003) - Rated 04 Jun 2015
85 71% Edward Scissorhands (1990) - Rated 04 Jun 2015
80 57% Benny & Joon (1993) - Rated 04 Jun 2015
70 7% Arizona Dream (1993) - Rated 04 Jun 2015
79 46% Ed Wood (1994) - Rated 04 Jun 2015
80 57% Dead Man (1995) - Rated 04 Jun 2015
85 71% Chocolat (2000) - Rated 04 Jun 2015
78 39% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 04 Jun 2015