beyhudedir

beyhudedir
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Three Colors: Blue (1993) - Rated 30 Nov 2018
90 43% Magnolia (1999) - Rated 30 Nov 2018
90 43% Taxi Driver (1976) - Rated 30 Nov 2018
90 43% The 400 Blows (1959) - Rated 30 Nov 2018
70 10% Uzak (2002) - Rated 30 Nov 2018
75 16% Three Monkeys (2008) - Rated 30 Nov 2018
60 3% Climates (2006) - Rated 30 Nov 2018
95 66% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 30 Nov 2018
95 66% Ahlat Agaci (2018) - Rated 30 Nov 2018
100 90% Winter Sleep (2014) - Rated 30 Nov 2018