bf4648

bf4648
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 65% The Thirteenth Floor (1999) - Rated 04 Oct 2017
65 50% The Grudge (2004) - Rated 22 Sep 2017
55 15% Real Steel (2011) - Rated 22 Sep 2017
55 15% Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) - Rated 18 Sep 2017
65 50% The Survivalist (2015) - Rated 06 Sep 2017
55 15% In Time (2011) - Rated 06 Sep 2017
55 15% After (2012) - Rated 05 Oct 2015
70 76% Flatliners (1990) - Rated 04 Jul 2014
70 76% Se7en (1995) - Rated 17 Jun 2014
90 92% Fight Club (1999) - Rated 17 Jun 2014