bf653

bf653
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Kick-Ass (2010) - Rated 10 Oct 2018
90 85% Ex Machina (2015) - Rated 10 Oct 2018
90 85% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 10 Oct 2018
95 97% Stand by Me (1986) - Rated 10 Oct 2018
80 57% Without a Paddle (2004) - Rated 10 Oct 2018
70 32% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 10 Oct 2018
70 32% War of the Worlds (2005) - Rated 10 Oct 2018
80 57% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 10 Oct 2018
90 85% The Departed (2006) - Rated 10 Oct 2018
60 10% Crank (2006) - Rated 10 Oct 2018