bfpierce99

bfpierce99
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96% Forrest Gump (1994) - Rated 31 Mar 2020
69% On the Waterfront (1954) - Rated 31 Mar 2020
69% Mulholland Drive (2001) - Rated 31 Mar 2020
69% The West Wing (1999) - Rated 31 Mar 2020
69% Seinfeld (1989) - Rated 31 Mar 2020
96% M*A*S*H (1972) - Rated 31 Mar 2020
69% Star Trek: Voyager (1995) - Rated 31 Mar 2020
69% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 31 Mar 2020
29% Star Trek (1966) - Rated 31 Mar 2020
29% Gravity (2013) - Rated 31 Mar 2020