bfresh

bfresh
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 34% Jerry Maguire (1996) - Rated 06 Feb 2017
81 54% Up (2009) - Rated 06 Feb 2017
88 76% Saving Private Ryan (1998) - Rated 06 Feb 2017
86 67% Toy Story 2 (1999) - Rated 06 Feb 2017
82 58% Cast Away (2000) - Rated 06 Feb 2017
80 50% Catch Me If You Can (2002) - Rated 06 Feb 2017
79 45% The Terminal (2004) - Rated 06 Feb 2017
75 34% The Simpsons Movie (2007) - Rated 06 Feb 2017
68 15% Captain Phillips (2013) - Rated 06 Feb 2017
44 2% Inferno (2016) - Rated 06 Feb 2017