Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bgCjPf

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Jul 25, 2018

more Recent Ratings
72% Maze Runner: The Death Cure (2018) - Jul 25, 2018
50% The Cloverfield Paradox (2018) - Jul 25, 2018
31% Annihilation (2018) - Jul 25, 2018
31% Madagascar (2005) - Jul 25, 2018
6% The Killing (1956) - Jul 25, 2018
31% Get Him to the Greek (2010) - Jul 25, 2018
16% Big Momma's House (2000) - Jul 25, 2018
6% The Road Warrior (1981) - Jul 25, 2018
6% Spartacus (1960) - Jul 25, 2018
16% Stuart Little (1999) - Jul 25, 2018