Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bgbryan

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 26, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
80 0% I Heart Huckabees (2004) - May 26, 2019
90 0% Ghostbusters II (1989) - May 26, 2019
90 0% Men in Black (1997) - May 26, 2019
80 0% This Is the End (2013) - May 26, 2019
100 0% Avengers: Infinity War (2018) - May 26, 2019
100 0% Happy Feet (2006) - May 26, 2019
90 0% Snowpiercer (2014) - May 26, 2019
80 0% Twins (1988) - May 26, 2019
100 0% Hocus Pocus (1993) - May 26, 2019
100 0% The Lion King (1994) - May 26, 2019