Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bglueck

Movie Buff - 110 Film Ratings

Member Since: Jun 27, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
87 51% The Martian (2015) - Jun 27, 2020
86 45% Meru (2015) - Jun 27, 2020
95 76% John Wick (2014) - Jun 27, 2020
86 45% The Rainmaker (1997) - Jun 27, 2020
83 31% Man on Fire (2004) - Jun 27, 2020
90 57% American Psycho (2000) - Jun 27, 2020
96 81% Gone Girl (2014) - Jun 27, 2020
88 55% 3:10 to Yuma (2007) - Jun 27, 2020
94 73% Eastern Promises (2007) - Jun 27, 2020
96 81% Léon: The Professional (1994) - Jun 27, 2020