bguij

bguij
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 79% Three Colors: White (1994) - Rated 27 Jun 2014
89 89% Three Colors: Red (1994) - Rated 27 Jun 2014
87 83% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Jun 2014
95 98% Dazed and Confused (1993) - Rated 27 Jun 2014
81 58% Submarine (2010) - Rated 27 Jun 2014
79 44% The Comedy (2012) - Rated 19 Aug 2013
82 62% Man on the Moon (1999) - Rated 19 Aug 2013
77 38% Moneyball (2011) - Rated 19 Aug 2013
82 62% Hesher (2010) - Rated 19 Aug 2013
83 66% Gummo (1997) - Rated 19 Aug 2013