Bhagwan
Recent Ratings
Check out Bhagwan's...
60 22% | Forbidden Planet (1956) - Rated 20 Jan 2017 |
50 12% | The Magnificent Seven (2016) - Rated 20 Jan 2017 |
90 77% | Doctor Strange (2016) - Rated 20 Jan 2017 |
96 89% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Rated 12 Sep 2016 |
55 18% | Gods of Egypt (2016) - Rated 12 Sep 2016 |
72 39% | Whiskey Tango Foxtrot (2016) - Rated 12 Sep 2016 |
40 6% | Jurassic World (2015) - Rated 12 Sep 2016 |
78 64% | The Huntsman: Winter's War (2016) - Rated 12 Sep 2016 |
50 12% | The Three Musketeers (2011) - Rated 12 Sep 2016 |
77 58% | Warcraft (2016) - Rated 12 Sep 2016 |