bhansen

bhansen
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2008
Location: China
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 89% American Psycho (2000) - Rated 15 Jul 2008
90 93% American History X (1998) - Rated 15 Jul 2008
84 74% The Postman (1997) - Rated 15 Jul 2008
60 21% Spawn (1997) - Rated 15 Jul 2008
62 23% Speed 2: Cruise Control (1997) - Rated 15 Jul 2008
50 12% Dumb and Dumber (1994) - Rated 15 Jul 2008
82 67% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 15 Jul 2008
"I wish there were 2 different rating scale, like... an entertainment scale and an impact scale. This movie is not entertaining, but it leaves quite an impression on you. It's definitely worth seeing when you find the time to plop down (yeah it's really long too)"
84 74% Home Alone (1990) - Rated 15 Jul 2008
79 56% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 15 Jul 2008
71 40% Mission to Mars (2000) - Rated 15 Jul 2008