bialywegorz

bialywegorz
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 87% Room (2015) - Rated 27 Feb 2016
60 57% Spectre (2015) - Rated 22 Feb 2016
50 41% Valentine's Day (2010) - Rated 16 Feb 2016
80 82% The Avengers (2012) - Rated 16 Feb 2016
100 98% Natural Born Killers (1994) - Rated 05 Feb 2016
80 82% Brazil (1985) - Rated 03 Feb 2016
60 57% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 03 Feb 2016
30 12% Ghost Town (2008) - Rated 03 Feb 2016
45 30% The Expendables 2 (2012) - Rated 31 Jan 2016
65 63% In Darkness (2011) - Rated 31 Jan 2016