bibshow

bibshow
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 63% Real Genius (1985) - Rated 30 Nov 2008
90 84% Forrest Gump (1994) - Rated 30 Nov 2008
95 95% Michael Clayton (2007) - Rated 30 Nov 2008
90 84% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 29 Nov 2008
90 84% The Deer Hunter (1978) - Rated 29 Nov 2008
90 84% The Matrix (1999) - Rated 29 Nov 2008
85 63% The Sting (1973) - Rated 29 Nov 2008
85 63% Death to Smoochy (2002) - Rated 29 Nov 2008
100 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 29 Nov 2008
85 63% Wayne's World (1992) - Rated 29 Nov 2008