big-if-true

big_if_true
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 19% Rushmore (1998) - Rated 14 Nov 2021
85 42% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 14 Nov 2021
83 19% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 14 Nov 2021
94 96% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 14 Nov 2021
84 34% Isle of Dogs (2018) - Rated 14 Nov 2021
87 50% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 14 Nov 2021
88 61% Adaptation. (2002) - Rated 14 Nov 2021
90 76% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 14 Nov 2021
88 61% Synecdoche, New York (2008) - Rated 14 Nov 2021
80 3% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 14 Nov 2021