bigcdad

bigcdad
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2022
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 45% Free Solo (2018) - Rated 06 Mar 2022
91 52% Donnie Darko (2001) - Rated 06 Mar 2022
96 95% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 06 Mar 2022
41 2% Alien (1979) - Rated 06 Mar 2022
92 63% The Revenant (2015) - Rated 06 Mar 2022
92 63% Half Nelson (2006) - Rated 06 Mar 2022
94 82% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 06 Mar 2022
89 41% The Batman (2022) - Rated 06 Mar 2022
91 52% Joker (2019) - Rated 06 Mar 2022
84 19% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 06 Mar 2022