biggiesmalls

biggiesmalls
Movie Buff - 468 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2016
Location: Wilmington, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Won't You Be My Neighbor? (2018) - Rated 11 Sep 2018
50 10% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Rated 11 Sep 2018
60 18% Game Night (2018) - Rated 11 Sep 2018
80 69% An American in Paris (1951) - Rated 11 Sep 2018
60 18% John Wick (2014) - Rated 11 Sep 2018
70 39% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 11 Sep 2018
70 39% Girl, Interrupted (1999) - Rated 11 Sep 2018
0% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 11 Sep 2018
50 10% Lucy (2014) - Rated 11 Sep 2018
70 39% Big Hero 6 (2014) - Rated 11 Sep 2018