bighead39

bighead39
Movie Buff - 286 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 77% Gangs of New York (2002) - Rated 31 Aug 2009
50 3% Year One (2009) - Rated 31 Aug 2009
71 33% Phenomenon (1996) - Rated 31 Aug 2009
72 38% Hannibal Rising (2007) - Rated 31 Aug 2009
40 3% The Grudge (2004) - Rated 31 Aug 2009
70 25% Rush Hour 2 (2001) - Rated 31 Aug 2009
78 81% The Hangover (2009) - Rated 31 Aug 2009
77 77% Juno (2007) - Rated 31 Aug 2009
73 45% American Gangster (2007) - Rated 31 Aug 2009
71 33% The Birdcage (1996) - Rated 31 Aug 2009