bigjohn

bigjohn
Film Freak - 706 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2014
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

6% Django Unchained (2012) - Rated 16 Nov 2014
50 20% Pineapple Express (2008) - Rated 16 Nov 2014
6% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 16 Nov 2014
95 98% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 16 Nov 2014
50 20% Bedazzled (2000) - Rated 16 Nov 2014
50 20% Lawless (2012) - Rated 16 Nov 2014
6% Swordfish (2001) - Rated 16 Nov 2014
75 59% Hellraiser (1987) - Rated 16 Nov 2014
6% She's the Man (2006) - Rated 16 Nov 2014
6% The Animal (2001) - Rated 16 Nov 2014