bigkat24

bigkat24
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 96% Northern Exposure (1990) - Rated 01 Jan 2021
90 50% The X-Files (1993) - Rated 01 Jan 2021
97 90% The Wire (2002) - Rated 01 Jan 2021
90 50% Wild Wild Country (2018) - Rated 01 Jan 2021
85 16% The Walking Dead (2010) - Rated 01 Jan 2021
89 35% Vice Principals (2016) - Rated 01 Jan 2021
95 82% Twin Peaks (1990) - Rated 01 Jan 2021
90 50% Tiger King (2020) - Rated 01 Jan 2021
88 27% This Is Us (2016) - Rated 01 Jan 2021
92 63% Stranger Things (2016) - Rated 01 Jan 2021