biglarry92

biglarry92
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 10% Step Brothers (2008) - Rated 08 Oct 2021
100 86% A Clockwork Orange (1971) - Rated 08 Oct 2021
100 86% The Shining (1980) - Rated 08 Oct 2021
100 86% Apocalypse Now (1979) - Rated 08 Oct 2021
100 86% Full Metal Jacket (1987) - Rated 08 Oct 2021
90 43% Finding Nemo (2003) - Rated 08 Oct 2021
90 43% The Hurt Locker (2009) - Rated 08 Oct 2021
90 43% Inglourious Basterds (2009) - Rated 08 Oct 2021
95 68% Donnie Darko (2001) - Rated 08 Oct 2021
95 68% The Departed (2006) - Rated 08 Oct 2021