bigmanagemen

bigmanagemen
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Russian Doll (2019) - Rated 09 Dec 2020
100 96% Daisies (1966) - Rated 09 Dec 2020
87 70% Breaking Bad (2008) - Rated 03 Nov 2020
83 42% King of the Hill (1997) - Rated 03 Nov 2020
80 28% A Clockwork Orange (1971) - Rated 03 Nov 2020
83 42% Community (2009) - Rated 03 Nov 2020
87 70% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 03 Nov 2020
87 70% Better Call Saul (2015) - Rated 03 Nov 2020
73 13% Infinity Train (2019) - Rated 03 Nov 2020
86 61% Over the Garden Wall (2014) - Rated 03 Nov 2020