bigphilmd

bigphilmd
Film Freak - 798 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2010
Location: Alexandria, VA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% Midsommar (2019) - Rated 14 Oct 2019
"I really liked the aesthetics of this movie, but I just don't like realistic gore. It's disturbing."
60 18% Serenity (2019) - Rated 31 Jul 2019
15 0% The Crazies (1973) - Rated 31 Jul 2019
80 79% The Negotiator (1998) - Rated 25 Jul 2019
75 63% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 25 Jul 2019
85 91% The Help (2011) - Rated 25 Jul 2019
75 63% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 25 Jul 2019
65 31% Full Metal Jacket (1987) - Rated 25 Jul 2019
80 79% The Sixth Sense (1999) - Rated 25 Jul 2019
55 10% Little Fockers (2010) - Rated 25 Jul 2019