bigpshane

bigpshane
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% The Informant! (2009) - Rated 18 Feb 2015
79 35% Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 18 Feb 2015
98 95% Clerks (1994) - Rated 18 Feb 2015
85 58% Thank You for Smoking (2006) - Rated 18 Feb 2015
80 41% Idiocracy (2006) - Rated 18 Feb 2015
90 80% Unbreakable (2000) - Rated 18 Feb 2015
85 58% Waiting... (2005) - Rated 18 Feb 2015
77 29% I Love You, Man (2009) - Rated 18 Feb 2015
95 92% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 Feb 2015
78 33% Evolution (2001) - Rated 18 Feb 2015