bigredcommy

bigredcommy
Film Freak - 824 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Orlando, Florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 49% Tron (1982) - Rated 24 Feb 2017
77 72% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 24 Feb 2017
51 30% Get Smart (2008) - Rated 24 Feb 2017
22 9% Bedazzled (2000) - Rated 24 Feb 2017
12 3% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 24 Feb 2017
50 28% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 24 Feb 2017
65 49% Bernie (2012) - Rated 24 Feb 2017
32 14% Iron Man 3 (2013) - Rated 24 Feb 2017
79 78% Toy Story 2 (1999) - Rated 24 Feb 2017
47 27% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 24 Feb 2017